Panele Winylowe Suwałki

Nowoczesne Panele Winylowe SPC – wodoodporne panele do każdego pomieszczenia.

Panale Winylowe Salag Yutra

Panele podłogowe SPC to doskonała alternatywa dla klasycznych paneli podłogowych. Panele Salag Yutra wyglądem przypominają naturalne drewno jednak są od niego zdecydowanie bardziej odporne i łatwiejsze w utrzymaniu. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów są całkowicie wodoodporne, ognioodporne, posiadają właściwości antyalergiczne, antystatyczne, antypoślizgowe i są odporne na pleśń. Dzięki dużej przepuszczalności cieplnej panele winylowe nadają się do montażu z ogrzewaniem podłogowym.

Wyjątkowa trwałość

Wodoodporność

Łatwy montaż

Ciepłe

Ciche

30 lat gwarancji

Największy wybór Paneli Winylowych w Suwałkach

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kilkanaście różnych dekorów, dzięki czemu możliwe jest dopasowanie idealnej wersji kolorystycznej paneli do każdego wnętrza. Dzięki niezwykle łatwemu sposobowi montażu panele winylowe Salag Yutra nadają się do samodzielnego montażu. Niektóre modele wyposażone są dodatkowo w zintegrowany podkład, który zapewnia wyciszenie i niweluje nierówności podłoża. Do każdego dekoru można dobrać listwy przypodłogowe i listwy progowe z tej samej gamy kolorystycznej. 

Panele SPC  można stosować we wszystkich pomieszczeniach również tych narażonych na wilgoć jak kuchnia i łazienka. Idealnie sprawdzą się nie tylko w mieszkaniach i domach, ale również w biurach, lokalach usługowych czy obiektach turystycznych.

Odwiedź nasz sklep meblowy w Suwałkach!

Zapraszamy Państwa do naszego salonu meblowego w Suwałkach. Na miejscu nasi doradcy pomogą w znalezieniu idealnych paneli winylowych do każdego pomieszczenia.